Войти
|
Регистрация
Печать
Рождественский елочный путь
img056

No 2. decembra līdz pat 15. janvārim rīdziniekiem un pilsētas viesiem svētku noskaņas iespējams rast, izstaigājot Ziemassvētku egļu ceļu, kur vides objektu festivāla ietvaros apjomā būs apskatāmas 42 Ziemassvētku egles gan tradicionālos, gan jaunos un inovatīvos risinājumos.

Pilsētā būs apskatāmi Ziemassvētku sajūtu rosinoši objekti: Laimes egle, Romantiskā egle, Sniega Karaliene, Brīnumu egle. Īpašu prieku bērniem, iespējams, sagādās Ziemas noslēpuma, Egles - Ledenes, Lidojošās egles, Pasaku egles, Kurmju egles apskate. Turklāt ikvienam gan lielam, gan mazam iespējams ar saviem rotājumiem izgreznot Rīgas senāko egli, kura ikvienu festivāla apmeklētāju gaida Rātslaukumā. Egļu ceļā sastopami arī tādi vides objekti kā Harmoniskā egle, Pērno egļu pansionāts, Atvadas no kvēlspuldzes, Disko egle, Egle – turbāns u.c. Vairākās vietās būs sastopami arī Ziemassvētku transformatori, kuri ļaus cilvēkiem ieraudzīt kā Ziemassvētki pārņem un izrotā visneparastākās pilsētas vietas un objektus.

Ziemassvētku egļu ceļu izstaigāt un piedāvātos objektus iepazīt palīdzēs īpaši sagatavota karte, kura atrodama interneta vietnē www.eglufestivals.lv, kā arī pieejama Apmeklētāju pieņemšanas un tūrisma informācijas centros.

Festivālu atbalsta Rīgas dome, to organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju. Turklāt vides objektu festivāla īstenošanā tika iesaistīti Latvijas Mākslas akadēmijas studenti, kuri studiju procesā pasniedzēju un docētāju vadībā izstrādāja projektu koncepcijas, no kurām 12 projekti tiks realizēti pilsētvidē.

Карта http://www.eglufestivals.lv/ru/index.html